Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS

Неділя, 29.03.2020

 

Наші досягнення 
 

08.11.2019 Міжнародний XX конкурс знавців української мови ім.Петра Яцика

1. Стригун Катерина, учениця 8 класу - I місце у I етапі Міжнародного XX конкурсу знавців української мови ім.Петра Яцика ,

2. Колосович Марія, учениця 8 класу II місце у I етапі Міжнародного XX конкурсу знавців української мови ім.Петра Яцика ,

3. Найдюк Максим , учень 7 класу - III місце у I етапі Міжнародного XX конкурсу знавців української мови ім.Петра Яцика ,

4. Кривовязов Артем , учень 5 класу - III місце у I етапі Міжнародного XX конкурсу знавців української мови ім.Петра Яцика ,

5. Стецюк Альбіна , учениця 4 класуIV місце у I етапі Міжнародного XX конкурсу знавців української мови ім.Петра Яцика ,

6. Заруба Владислава, учениця 4 класу VI місце у I етапі Міжнародного XX конкурсу знавців української мови ім.Петра Яцика ,

 

 

15.11.2019 Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді ім.Т.Шевченка

1. Стригун Катерина, учениця 8 класу - ІІ місце в І етапі IX Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім.Т.Шевченка ,

2. Колосович Марія, учениця 8 класу III місце в І етапі IX Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім.Т.Шевченка.

 

Спартакіада школярів 2019

 

Результати учнів школи у I етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2019-2020 н.р. на базі шкіл ОТГ

25.09.2019 Олімпіада з географії

1. Колосович Марія - III місце

2.Стригун Катерина, учениця 8 класу – IV місце

3.Антонюк Ілля , учень 9 класу – V місце

01.10.2019 олімпіада з української мови та літератури

1. Колосович Марія, учениця 8 класу - II місце

2.Стригун Катерина, учениця 8 класу – I місце

3. Найдюк Максим, учень 7 класу - V місце

4.Антонюк Ілля , учень 9 класу – IX місце

5.Ковальчук Віталій, учень 9 класу – VIII місце

02.10.2019 олімпіада з математики

1. Колосович Марія - I місце

2.Стригун Катерина, учениця 8 класу – II місце

3. Найдюк Максим, учень 7 класу - V місце

16.10.2019 олімпіада з інформатики

1.Ковальчук Віталій, учень 9 класу – II місце

2.Зінькевич Артем ,учень 8 класу – III місце

3. Дяченко Богдан ,учень 8 класу – I місце

4. Бойцов Владислав ,учень 8 класу – II місце

18.10.2019 олімпіада з хімії

1. Колосович Марія II місце

2.Стригун Катерина, учениця 8 класу – I місце

3. Антонюк Ілля , учень 9 класу - IV місце

4. Нестерук Ольга, учениця 9 класу - III місце

22.10.2019 олімпіада з англійської мови

3. Антонюк Ілля , учень 9 класу - V місце

23.10.2019 олімпіада з історії

1. Колосович Марія III місце

2.Стригун Катерина, учениця 8 класу – II місце

3. Дмитрієв Артур, учень 8 класу - IV місце

24.10.2019 олімпіада з фізики 

                  1.Стригун Катерина, учениця 8 класу – I місце

2. Колосович Марія II місце

28.10.2019 олімпіада з трудового навчання

1.Антонюк Ілля , учень 9 класу – II місце

2.Ковальчук Віталій, учень 9 класу – III місце

29.10.2019 олімпіада з правознавства

1.Ковальчук Віталій, учень 9 класу – III місце

30.10.2019 російської мови та літератури

1. Колосович Марія, учениця 8 класу II місце

2.Стригун Катерина, учениця 8 класу – I місце

3. Нестерук Ольга, учениця 8 класу - II місце

Спортивні змагання

03.10.2019

  1. З легкоатлетичного кросу : Ковальчук Віталій (учень 9 класу), Антонюк Ілля (учень 9 класу), Криворотько Дарина ( учениця 8 класу), Колосович Марія (учениця 8 класу) , Дмитрієв Артур (учень 8 класу) - II місце у змаганнях з легкоатлетичного кросу в залік Спартакіади школярів ЗОШ I- II ступенів відділу освіти Піщівської сільської ради.

17.10.2019

  1. З міні -футболу : Антонюк Ілля( учень 9 класу ), Ковальчук Віталій (учень 9 класу), Дяченко Богдан ( учень 8 класу ), Зінькевич Артем (учень 8 класу), Дмитрієв Артур (учень 8 класу), Шлінчак Ярослав (учень 8 класу) - I місце у змаганнях з міні –футболу (юнаки) в залік Спартакіади школярів ЗОШ I- II ступенів відділу освіти Піщівської сільської ради.

За результатами фінального етапу змагань 2018-2019 н.р. серед шкіл ОТГ ,волейбольна команда дівчат нашої школи  в складі Кузнєцової Яни, Павлюк Діани, Нестерук Ольги,Колосович Марії,Стригун Катерини, Криворотько Дарини завоювала  І місце. А команда з шашок у складі Найдюка Максима, Дяченко Богдана та Кузнєцової Яни,  посіла почесне ІІ місце.

 

Результати учнів школи у I етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2018-2019 н.р. на базі Піщівської ЗОШ IIII ступенів

24.10.2018 Олімпіада з біології

1.Кузнєцова Яна, учениця 9 класу – II місце (вчитель Гордєєва Л.А.)

2.Ковальчук Віталій, учень 8 класу – I місце (вчитель Гордєєва Л.А.)

25.10.2018 олімпіада з математики

1. Кузнєцова Яна, учениця 9 класу I місце (вчитель Михалець К.О.)

2. Стригун Катерина, учениця 7 класу I місце (вчитель Павлюк О.М.)

02.11.2018 олімпіада з правознавства

1. Кузнєцова Яна, учениця 9 класу I місце (вчитель Кондратюк Н.П.)

09.11.2018 Міжнародний XIX конкурс знавців української мови ім.Петра Яцика

1. Стригун Катерина, учениця 7 класу I місце (вчитель Осадчук Л.В.)

2. Кузнєцова Яна, учениця 9 класу I місце (вчитель Осадчук Л.В.)

3. Найдюк Максим , учень 6 класу III місце (вчитель Кондратюк Н.П.)

4. Кривовязов Артем , учень 4 класу III місце (вчитель Вербицька Л.В.)

Результати учнів школи у II етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2018-2019 н.р.

06.11.2018 Олімпіада з біології

1.Ковальчук Віталій, учень 8 класу – VIII місце (вчитель Гордєєва Л.А.)

20.11.2018 Олімпіада з математики

1. Кузнєцова Яна, учениця 9 класу VI місце (вчитель Михалець К.О.)

2. Стригун Катерина, учениця 7 класу IX місце (вчитель Павлюк О.М.)

23.11.2018 Міжнародний XIX конкурс знавців української мови ім.Петра Яцика

1. Стригун Катерина, учениця 7 класу IV місце (вчитель Осадчук Л.В.)

2. Кузнєцова Яна, учениця 9 класу I місце (вчитель Осадчук Л.В.)

20.12.2018 олімпіада з правознавства

1. Кузнєцова Яна, учениця 9 класу IX місце (вчитель Кондратюк Н.П.)

Спортивні змагання

04.10.2018

  • Кузнєцова Яна (учениця 9 класу), Павлюк Діана (учениця 9 класу), Стригун Катерина (учениця 7 класу), Колосович Марія (учениця 7 класу) , Зінькевич Максим (учень 9 класу), Дмитрієв Артур (учень 7 класу) - I місце у змаганнях з легкоатлетичного кросу на базі Піщівської ЗОШ I-III ступенів.

18.10.2018

  • Зінькевич Максим (учень 9 класу), Антонюк Ілля( учень 8 класу ), Ковальчук Віталій (учень 8 класу), Дяченко Богдан ( учень 7 класу ), Артем (учень 7 класу), Дмитрієв Артур (учень 7 класу) - I місце у змаганнях з міні - футболу на базі Піщівської ЗОШ I-III ступенів.

15.11.2018

Стригун Катерина (учениця 7 класу), Зінькевич Максим (учень 9 класу), Зінькевич Артем (учень 7 класу) - I місце у змаганнях з шашок на базі Повчинської ЗОШ I-III ступенів.

06.12.2018

Зінькевич Максим (учень 9 класу) , Антонюк Ілля( учень 8 класу ), Дяченко Богдан (учень 7 класу ), Зінькевич Артем (учень 7 класу), Дмитрієв Артур (учень 7 класу), Найдюк Максим (учень 6 класу) - I місце у змаганнях з волейболу в залік спартакіади школярів на базі Косенівської ЗОШ I-III ступенів.

 

  

Учні школи є постійними учасниками I та II турів Всеукраїнських предметних олімпіад.

Форма входу
Календар
«  Березень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання -->
Друзі сайту
<
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0