Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS

П`ятниця, 30.10.2020
Головна » 2013 » Серпень » 6 » День соціальної справедливості
10:13
День соціальної справедливості

26 лютого у Середньодеражнянській ЗОШ I-II ступенів відбувся захід, присвячений Дню соціальної справедливості.Вчитель історії та права Кондратюк Наталія Петрівна зачитала учням Указ президента України Про День соціальної справедливості, розповіла про те, що в Україні вперше відзначається День соціальної справедливості,що ініціатива започаткування Всесвітнього Дня соціальної справедливості належить урядові Киргистану.Соціальний педагог Павлюк Оксана Миколаївна відзначила , що дуже нелегко жити по правді і справедливо по відношенню до себе та інших. Вона розповіла учням, що таке справедливість,що таке боротьба за соціальну справедливість.

Наталія Петрівна розповіла,що це свято було встановлено для того, щоб звернути увагу всього людства на необхідність прагнення до соціальної справедливості. Справедливість - це основа демократичного суспільства, яке забезпечує всім своїм членам рівні права і можливості. Соціальна справедливість декларує повагу до кожної людини,нації і держави.
Учні переглянули відеофільм «Наші діти».Вчителі провели з дітьми бесіду про те,як вони розуміють вислови видатних людей про справедливість:
«Справедливість запанує тоді, коли кожен буде сприймати чужу образу, як свою» (Солон).
«Бачити несправедливість і мовчати – це значить самому брати участь в ній» (Ж.Ж.Руссо),
«Бути добрим зовсім не важко: важко бути справедливим» ( В.Гюго)
Переглядів: 593 | Додав: Max7 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]