Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS

Понеділок, 17.06.2024

                                         Наші спонсори
Нормальна робота закладів освіти, особливо їх матеріально-технічне забезпечення, в сучасних умовах не можлива без спонсорської підтримки. Наш навчально-виховний заклад постійно підтримує керівник ПСП «Золота нива» Павлюк Сергій Ростиславович. 

 

 

За допомогою ми звертаємось саме до нього, а він ніколи і ні в чому не відмовляє: це і транспорт, і зварювальні роботи.
А ще кожного року школярі отримують від Сергія Ростиславовича новорічні подарунки
.
  

Напередодні нового 2019 року в нашій школі відремонтовано підлогу в кабінеті хімії. І знову на прохання адміністрації школи про допомогу, відгукнувся керівник П(ПО)СП «Золота нива» Павлюк Сергій Ростиславович, якому всі ми висловлюємо щиру подяку і поздоровляємо з Новим  2019 роком та Різдвом Христовим!

   

На зимових канікулах 2017-2018 н.р. відремонтовано підлогу ще в одній класній кімнаті.

Висловлюємо сердечну подяку керівникам П(ПО)СП «Золота нива» Павлюку Сергію Ростиславовичу та Павлюку Віктору Сергійовичу у наданні благодійної допомоги.

Також дякуємо жителю села Олексюку Віктору Васильовичу за надання фугувального станка для стругання дощок.

Низький Вам уклін. Хай Господь береже всіх Вас від життєвих незгод і хвороб, посилає щастя та добро. Зичимо родинного затишку, міцного здоров’я і многая літа.

Сергію Ростиславовичу, прийміть сердечні вітання з Новим  2018 роком та Різдвом Христовим! 

Дай Боже Вам любові і тепла,
Добра в сім'ї і затишку в оселі,
Щоб щастя світла музика текла
В різдвяні свята, щедрі і веселі!
Хай здійснює бажання рік Новий,
Хай ваше підприємство процвітає,
З чудовим святом, радості і мрій
Ми щиро і сердечно Вас вітаєм!

 
                    

Сергію Ростиславовичу, дякуємо Вам за ялинку, яку привезли до свята, та за новорічні подарунки для всіх учнів школи та дошкільнят.

Прийміть наші найщиріші вітання з Новим 2017-м роком та Різдвом Христовим. Нехай ці свята – вісники оновлення, мрій і сподівань – принесуть Вам і Вашій родині добро, мир і достаток. Бажаємо, щоб у новому році Ви зробили все те, про що так давно мріяли. Віримо, що у новому році Ви відчуєте турботу з боку колег, тепло друзів та близьких. Щастя Вам, міцного здоров’я, здійснення найзаповітніших бажань. І ще бажаємо:

 Процвітання та щедрої долі,

 Щоб любові й добра ручаї

 Не всихали в душі ніколи.

 Зичим сонця та світлих надій,

 Миру й втіхи на кожному кроці,

 Також здійснення планів і мрій

 У прийдешньому 2017 році!

З Новим Роком !                                             

                                       

У січні 2016 року у нашій школі сталася радісна подія : замінено підлогу у спортивному залі площею 162 кв. метри та у двох класах: в кабінеті англійської мови та кабінеті початкового навчання  -  відповідно 28,25 та 23,5кв.м  за кошти П(ПО)СП «Золота нива». Єдиний благодійник нашого закладу, Павлюк Сергій Ростиславович  і цього разу відгукнувся на  прохання адміністрації школи про допомогу. Адже нормальна робота закладів освіти, особливо їх матеріально-технічне забезпечення, в сучасних умовах не можлива без спонсорської підтримки.

 Керівник П(ПО)СП відвідав заклад разом з бригадиром будівельної бригади Сімончуком М.М., заміряли площу спортивного залу , оцінили обсяг робіт. Працівниками бригади ще осінню були нарізані дошки, складені для сушіння.

Будівельна бригада у складі  Сімончука Миколи Миколайовича – бригадира, Сімончука Сергія Миколайовича, Лавренчука Сергія Олександровича, Корнійчука Сергія Євгеновича, працювала невтомно 9 днів зранку до вечора. Їм, звичайно, допомагали працівники навчального закладу: кочегари, сторожі, робітник з обслуговування приміщень та споруд.  Замінили не тільки підлогу, а й підвалини, які теж зіпсувалися, обробили все спеціальним розчином. Голова підприємства Павлюк С.Р. завжди був поряд зі своїми працівниками, слідкував за їх роботою, щоб все було зроблене якнайкраще, адже, за словами керівника , це все він робить для наших дітей. Майже кожного дня  Сергій Ростиславович або ж його заступник Віктор Сергійович їздили  до Корця купувати необхідні матеріали: цвяхи, щітки та валики  для фарбування, фарбу.

На прохання  голови П(ПО)СП «Золота нива» Павлюка С.Р. електрик Оніщук Іван Васильович  підключив стругальний верстат до щитової, зі зварювальними роботами допоміг  Заруба Віктор Іванович, один день працював будівельник Мельничук Михайло Анатолійович.

І тепер в нашій школі спортивний зал  та два класи з заміненою і пофарбованою підлогою.

Низько вклоняємося перед всіма людьми, які допомогли нашому закладу. Сподіваємося, що наша співпраця триватиме ще багато років.

Шановний Сергію Ростиславовичу, своєю працею Ви заслужили величезну повагу не тільки жителів сіл Велика та Середня Деражня , а й  багатьох людей з  інших сіл. Ми завжди із вдячністю пам’ятатимемо Ваші добрі справи. Прийміть найщиріші вітання і побажання міцного здоров’я, щастя, невичерпної енергії і наснаги у всіх Ваших добрих справах. Хай у домі завжди панують мир та злагода, у серці – доброта, у справах – мудрість та виваженість. Многії Вам літа.

       То ж хочемо побажати:

Такое очень нужное есть слово – меценат,
И счастлив тот, кто дружбою таких людей богат.
Мы Вас благодарим сердечно за участье, за доброту.
И от души желаем много счастья
От всех (учителей, выпускников и детворы)
Здоровья, мира и благополучья,
Во всех делах удачного исхода,
Пусть согревает Вас надежды лучик, цветы, улыбки детского народа!